بیمه ایران


۱۳۹۲ / آذر / ۲۴

شرکت سهامی بیمه ایران بیش از هشت و نیم میلیارد ریال خسارت آتش سوزی بیمه نامه مهندسی و مسوولیت شرک مپنا راهبر کنسرسیوم پروژه سیکل ترکیبی نیروگاه گناوه را به این شرکت پرداخت کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛ بدنبال وقوع آتش سوزی در نیروگاه گناوه کارشناسان مهندسی شرکت بیمه ایران به محل وقوع حادثه اعزام و خسارت وارده را برآورد کردند که پس از طی مراحل فنی واداری صبح امروز(شنبه)مبلغ هشت میلیارد و547 میلیون و301 هزار و 623 ریال در وجه بیمه گذار این پروژه پرداخت گردید.
این گزارش می افزاید:پرداخت خسارت های کلان درراستای حمایت از بخش های تولیدی و اقتصادی درکمترین زمان ممکن صورت می گیرد تا این بخش ها درسریع ترین زمان ممکن درمدار تولید قرار گیرند که در مورد اشاره نیز بیمه گذارازدریافت به موقع این خسارت ابراز رضایت کرد.
نیروگاه گناوه از سوی شرکت مپنا نزد بیمه ایران تحت پوشش بیمه نامه مسوولیت تمام خطرنصب است.
یادآور می شود؛شرکت سهامی بیمه ایران در سال 1390 نیز بابت صدمه ای که درامر جابه جایی به ژنراتور عظیم الجثه 237 تنی نیروگاه سیکل "پره سر" بندرامیرآباد وارد شد مبلغ 5 میلیارد و300 میلیون ریال خسارت به شرکت مپنا پرداخت کرد.
"مپنا"‌ بزرگترین شرکت پیمانکاری خصوصی کشور است که در زمینه ساخت تجهیزات نیروگاهی،پالایشگاهی نفت و گاز،آب شیرین کن ها و پروژه های ریلی داخل و خارج از کشور فعالیت می کندعمده فعالیت های بیمه ای این شرکت نزد بیمه ایران تحت پوشش بیمه مسوولیت مهندسی است.

 

اخبار 

آدرس : تهران ، پاسداران ، میدان حسین آباد ، خیابان وفامنش ، نرسیده به میدان هروی ، پلاک 42

تلفن : 22981747   |   فکس : 22981746

ایمیل : info@bime-iran.com