بیمه ایران


۱۳۹۰ / بهمن / ۳۰

در رشته آتش‌سوزی واحدهای مسکونی موضوع بیمه عبارتست از ساختمان، تأسیسات و اثاث منزل که در مقابل خطرات آتش سوزی، انفجار، صاعقه به عنوان خطرات اصلی و بسیاری از خطرهای دیگر که در بخش پوشش های تکمیلی توضیح آن داده شد به عنوان خطرات تبعی ، تحت پوشش قرار می گیرد .

بیمه های آتش سوزی در شرکت سهامی بیمه ایران به 2 طریق انفرادی و گروهی صادر می شود .

بیمه های گروهی مناسب ساختمان های با 15 واحد به بالا است که در این صورت شامل 10 درصد تخفیف در نرخ های بیمه های آتش سوزی می شود .

بیمه های آتش سوزی منازل مسکونی به 5 طریق عرضه می شوند :

  1. بیمه نامه های آتش سوزی معمولی منازل مسکونی : در این بیمه بنا به درخواست بیمه‌گذار واحد مسکونی، علاوه بر خطرهای حریق، انفجار و صاعقه، در برابر کلیه خطرهای اضافی که به آن اشاره شد با سرمایه دلخواه و به قیمت روز تحت پوشش قرار می‌گیرد و حق بیمه سالانه آن با توجه به ارزش ساختمان ، تأسیسات ، اثاث منزل و خطرهای بیمه شده محاسبه خواهد شد .
  2. بیمه نامه های آتش سوزی طرح جامع خانه و خانواده : طرح جامع خانه و خانواده از طرح‌های همگانی بیمه ایران است که به بعنوان یک پوشش جامع، کلیه مخاطرات ممکن در فضای مسکونی را تحت پوشش قرار می گیرد . این خطرات فقط شامل خطرات مادی می شوند و خطرات جانی و بدنی را شامل نمی شوند .
  3. بیمه نامه های آتش سوزی مسکونی طرح همگانی : در این زیررشته، خطرهای ناشی از آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و سیل تحت پوشش قرار گرفته و حق‌بیمه سالانه آن با توجه به ارزش واحد مسکونی بدست می‌آید .
  4. بیمه نامه های آتش سوزی مسکونی با طرح زلزله : زیررشته مسکونی با طرح زلزله از جمله طرح‌های ابتکاری و فراگیر بیمه ایران می‌باشد که با توجه به زلزله‌خیز بودن مناطق مختلف کشور ، با استقبال خوبی مواجه شده است . در این طرح، مشتری با پرداخت حق‌بیمه از پیش تعریف شده‌ای ، منزل و اثاث خود را در مقابل خطرات آتش‌سوزی ، انفجار ، صاعقه ، سیل و زلزله بیمه می‌نماید .
  5. بیمه نامه های آتش سوزی طرح مهر : طرح مهر که بیمه‌های متنوع آتش‌سوزی ، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد . در این طرح ، بیمه‌گر بیمه‌گذار را در مقابل خطراتی چون آتش‌سوزی، صاعقه و انفجار ، شخص ثالث و همسایگان ، غرامت فوت و هزینه‌های پزشکی بیمه می‌نماید .

 

آتش سوزی 

آدرس : تهران ، پاسداران ، میدان حسین آباد ، خیابان وفامنش ، نرسیده به میدان هروی ، پلاک 42

تلفن : 22981747   |   فکس : 22981746

ایمیل : info@bime-iran.com