بیمه ایران


۱۳۹۲ / آذر / ۲۴

شرکت سهامی بیمه ایران با استقرار واحد های کارشناسی خسارت در برازجان، خسارت آسیب دیدگان حادثه زلزله این شهرستان را درمحل به ذینفعان پرداخت کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه ایران؛ جواد سهامیان مقدم رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت بدنبال وقوع حادثه زلزله ساعت 17:21 روز پنجشنبه هفتم آذرماه بوشهر، دستور تشکیل واحد خسارت تخصصی در این محل را صادر کرد تا خسارت ذینفعان درکوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر ظرف 24 ساعت به آنان پرداخت شود.
درهمین راستا؛ بلافاصله مدیریت آتش سوزی و مسوولان استانی این شرکت واحد های فوق العاده رسیدگی به پرونده های تخصصی بیمه نامه های آتش سوزی و مسوولیت را تشکیل و درقالب واحد های ثابت و سیار درمحل مستقر شدند.
درادامه مسوولان این شرکت با همراهی مسوولان محلی خسارات وارده به بیمه گذاران را در محل بررسی و با پرداخت به موقع این مهم به تعهدات خود عمل کردند.
براساس این گزارش، تاکنون بیش از200 پرونده خسارتی در محل تشکیل و خسارت وارده به بیمه گذاران پس از اقدامات کارشناسی به آنان پرداخت شد این درحالی است که مسوولان این شرکت همچنان در محل حاضر بوده و آماده خدمت رسانی به سایر ذینفعان می باشند.
برهمین اساس، ازتمامی بیمه گذاران این شرکت که به هر دلیلی نتوانسته اند مراتب پوشش های بیمه ای خود را به مسوولان این شرکت ارائه دهند تقاضا می شود به گشت های سیار و یا شعبه و نمایندگی های ثابت این استان مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده جهت دریافت خسارت اقدام نمایند.
برازجان در شرق استان بوشهر واقع شده است و از به جنوب به شهرستان دشتی از غرب به بوشهر و تنگستان و از شمال غرب به گناوه و شمال شرق به استان فارس مشرف می باشد. این شهرستان 65 بخش، 9 شهر، 12 دهستان و 192 روستا را با وسعت 371/6 کیلومتر مربع شامل می شود در این شهرستان 270 هزار نفر سکونت دارند.
در زلزله اخیر این شهرستان متاسفانه هشت نفر از هموطنان مان کشته و
۲۰۹ نفر دیگر مجروح شدند‌ که خوشبختانه بیشتر مجرومان به صورت سرپایی درمان و از مراکز درمانی مرخص شدند.

اخبار 

آدرس : تهران ، پاسداران ، میدان حسین آباد ، خیابان وفامنش ، نرسیده به میدان هروی ، پلاک 42

تلفن : 22981747   |   فکس : 22981746

ایمیل : info@bime-iran.com